Slide background

Kontakt oss

Ta gjerne kontakt.

Harald Wand
Daglig leder

Aktuelle prosjekter og kundehenvendelser

Mobil: 900 19 732

harald@javapersonal.no

Sigrid Teigen Bekkeli
HR / Administrasjon (i permisjon)

Jobbsøkere


Mobil: 977 63 540

sigrid@javapersonal.no

Hilde Henriksen
Økonomi

Fakturahenvendelser


Mobil: 948 40 742

hilde@javapersonal.no

Remigijus Koruza
Bemanningskoordinator

Bemanning



Mobil: 974 18 974

remigijus@javapersonal.no

Terje Fjærli
Forretningsutvikler

Aktuelle prosjekter og kundehenvendelser


Mobil: 916 62 623

terje@javapersonal.no

Terje Jenberg
Salgsmedarbeider





Mobil: 926 26 973

terje.jenberg@javapersonal.no

Kontakt oss

Du kan også sende en mail til post@javapersonal.no dersom du ikke syns henvendelsen din passer inn i en bestemt kategori.